op5 Monitor – op5 Monitor Mobile

Op5 mobile zapewnia elastyczny oraz prosty interfejs mobilny, który działa na iPhone, telefony z systemem Android oraz innych urządzeniach przenośnych.
Od teraz możliwy jest podgląd naszego środowiska z każdego miejsca na świecie w dowolnym momencie.
Interfejs został tak zaprojektowany aby był prosty w obsłudze oraz żadne zdarzenie nie zostało nie zauważone. Wystarczy jedno spojrzenie aby określić stan naszej infrastruktury.
Z głównego ekranu mamy dostęp do wszystkich hostów oraz serwisów. Jednym kliknięciem możemy przejść do pogrupowanych obiektów. Obiekty są grupowane na podstawie stanu w jakim się znajdują. Dzięki temu jednym kliknięciem możemy podejrzeć całą listę hostów/serwisów znajdujących się w stanie np. krytycznym i szybko zlokalizować problem który wystąpił.
Oprócz samego stanu obiektu możemy równie sprawdzić dokładne informacje odnośnie statusu oraz kiedy ostatnio było wykonywane sprawdzenie.
Oprócz podglądu stanu hostów oraz serwisów Op5 mobile umożliwi również wykonanie komend. Możemy włączać/wyłączać notyfikacje oraz ustawić harmonogram przerw (schedule downtime)
Aby korzystać z op5 mobile wymagane jest jedynie aby na urządzeniu przenośnym dostępna przeglądarka internetowa. Nie ma konieczności instalacji żadnych dodatkowych programów.

op5-monitor-mobile-1

op5-monitor-mobile-2

Pobierz program op5 Monitor za darmo

Pobierz program op5 Monitor za darmo

Pobierz program op5 Monitor za darmo