Development

 

 

Posiadamy unikalne kompetencje na rynku w zakresie świadczenia usług wokół ekosystemu Elasticsearch. Nasze projekty wykonywane są  „end-to-end”; począwszy od analizy potrzeb poprzez development aż po fazę testów, wdrożenia i bieżącego wsparcia.

Jeśli potrzebujesz integracji z jakimkolwiek narzędziem np. do wsparcia monitoringu, czy z niezależnymi modułami lub rozwiązaniami klasy enterprise to znaczy, że ta praca jest dla nas.

Określamy wymagania wspólnie z Klientem, aby  realizowany projekt był spójny z oczekiwaniami. Jesteśmy nastawieni na określone cele biznesowe. Zapewniamy najwyższą jakość projektowanych przez nas rozwiązań. Nasze działania opieramy na doświadczeniu  z realizowanych międzynarodowych projektach. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Projekty są przejrzyste dla Klienta, a dostarczony kod testowany i dokumentowany.  Każdy etap realizacji jest nadzorowany przez nas ze strony architektonicznej oraz stawianych wymagań.

Z łatwością potrafimy dostosować się do wymagań naszych Klientów. Potrafimy pracować zdalnie w różnych strefach czasowych. Dla naszych zespołów nie ma trudnych projektów. Wyzwania są dla nas najważniejsze. Nasze projekty charakteryzuje innowacyjność oraz profesjonalność.

Technologia Elasticsearch jest nam znana od lat. Potrzebujesz wiedzy oraz doświadczonego zespołu? Przetwarzasz i monitorujesz wielkie ilości danych? Z silnika Elasticsearch korzystają komercyjni producenci uznając go za najbardziej wydajny system.

Do realizacji projektów programistycznymi dysponujemy następującymi kompetencjami:

  • Analityk
  • Architekt
  • Backend Developer
  • Frontend Developer
  • UI Designer
  • Tester

Zespół EMCA SA jest do dyspozycji. Specjalizujemy się w integracjach z aplikacjami innych systemów, wytwarzaniu aplikacji na bazie silnika Kibana oraz na tworzeniu rozszerzeń Elastisearch.

Ręczymy za jakość naszej pracy i gwarantujemy efekt końcowy.