Energy SOAR: Security Orchestration, Automation, and Response
Pracuj inteligentniej, wydajniej i skuteczniej.

Energy SOAR sprawi, że Twoje życie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale i bezpieczniejsze. Łącząc się z narzędziami bezpieczeństwa i analizując IP, URL, pliki i inne elementy, Energy SOAR zajmie znaczące miejsce w Twoim dziale bezpieczeństwa.

Przytłoczony incydentami? Mamy rozwiązanie.

MNIEJ PROCESÓW MANUALNYCH

Pracownicy SOC wykonują setki operacji w ciągu dnia. Skanowanie plików, sprawdzanie reputacji domen i adresów IP, blokowanie ich i wiele innych. Aby to zrobić, używają wielu różnych narzędzi, ale większość czasu robią to ręcznie. Jest to źródło błędów i ludzkich pomyłek.

Energy SOAR rozwiązuje ten problem poprzez integrację z wieloma różnymi narzędziami i automatyczne przetwarzanie incydentów. Dzięki Energy SOAR zasoby ludzkie nie będą się marnować.

AUTOMATYZACJA

Czy za każdym razem musisz powtarzać te same czynności? Może jest to analiza plików, a może weryfikacja skryptów? A może korelacja danych wyjściowych skryptu? Coś jeszcze? Energy SOAR może pomóc Ci zautomatyzować procesy w prosty sposób.

Twórz zadania, dziel się nimi, niech SOAR wykona nudną część pracy za Ciebie!

ANALIZA ZAGROŻEŃ

Wirusy potrafią dać w kość każdemu! Istnieją jednak jeszcze większe zagrożenia, takie jak wiadomości phishingowe i wiele innych. Jak sobie z nimi radzić?

Energy SOAR może integrować i koordynować pracę różnych narzędzi bezpieczeństwa, takich jak firewall, antywirus, łączyć się z MISP jako zewnętrzną bazą danych. Koordynuj pracę każdego narzędzia bezpieczeństwa w swojej architekturze z jednego punktu.

ZARZĄDZANIE INCYDENTAMI

Masz więc SIEM, taki jak Energy Logserver. Niesamowite narzędzie, prawda? Wykrywa problemy i automatycznie tworzy incydenty. Ale SIEM nie jest jedynym narzędziem, które tworzy incydenty, więc potrzebujesz większego zarządzania incydentami.

Jest to jedna z podstawowych funkcji SOAR. Nie ważne czy jesteś pojedynczym bohaterem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, czy masz cały zespół, który z Tobą współpracuje – Energy SOAR ułatwi Ci życie i przyspieszy pracę.

 

Energy SOAR to tylko jeden produkt z wciąż rosnącej rodziny Energy. Energy Logserver to SIEM z dodatkowymi funkcjami analizy sieciowej, jeśli tego potrzebujesz. Energy Collector jest przyjaznym dla Linuksa zbieraczem dużych ilości danych z systemów Windows.

Integracja z tymi i innymi narzędziami jest natywna dla Energy SOAR. Korzystanie z innych rozwiązań Energy gwarantuje najlepszy przepływ pracy i najlepsze wsparcie dla szerokiego aspektu bezpieczeństwa w Twojej infrastrukturze.