Usługi doradcze w zakresie Elasticsearch

 

EMCA SA oferuje usługi konsultingowe Elasticsearch ze wsparciem 24/7. Usługi  wykonywane przez naszych inżynierów pomogą zaoszczędzić czas i zasoby, aby uniknąć błędów, zastosować najlepsze praktyki i wdrożyć wysokowydajne architektury przetwarzania danych i wyszukiwania, które się skalują.
EMCA SA wsparła już wiele firm w zakresie architektury i optymalizacji rozwiązań Elasticsearch przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Brak opłat licencyjnych. Wspieramy oprogramowanie typu open source.

Zakres naszych usług:

Pełny pakiet wsparcia ELK. Projektowanie architektury, implementacja, optymalizacja, skalowanie, audyty, support & maintenance, aktualizacje i rozwiązywanie problemów dla Elasticsearch, Logstash i Kibana.

 

Szkolenia Elasticsearch. Dostosowane do potrzeb klienta szkolenia zespołowe są prowadzone na żywo i interaktywnie przez naszych inżynierów Elasticsearch.

Eksperci w dziedzinie technologii wspierających. Oprócz tysięcy godzin pracy i doświadczenia z Elasticsearch, Logstash i Kibana nasi architekci rozwiązań mogą pomóc w bardziej kompleksowym wsparciu architektury danych, w tym Apache Kafka, Apache Pulsar, Zookeeper, Docker i innych technologii.

Instalacja i konfiguracja Elasticsearch

Jeśli planujesz korzystać lub korzystasz już z tego potężnego narzędzia open source, IT EMCA oferuje kompleksowy pakiet wsparcia na każdym etapie projektu.

  • Pomożemy zaprojektować aplikację. Posiadamy zespół bardzo doświadczonych programistów w zakresie ELK.
  • Projekt wyceniamy indywidualnie, dokładnie analizując potrzeby klientów, a co za tym idzie nakład pracy inżynierów realizujących wdrożenie. Standardowe konfiguracje uruchamiamy w pojedyncze dni, dlatego początek pracy z systemem jest naprawdę szybki.
  • Przeprowadzimy szkolenie. przekazując szeroki zakres wiedzy na temat możliwości platformy i sposobu jej wdrożenia wdrożyć.
  • Dla istniejących aplikacji przeprowadzimy przegląd indeksowania i wskażemy, które dodatkowe funkcjonalności należy dodać.
  • Pracując wspólnie z zespołem klienta, pomożemy w stworzeniu kompletnego rozwiązania.
  • Zaproś nas na rozmowę o zdarzeniach IT w firmie. Podpowiemy najlepsze rozwiązanie pod względem funkcji, kosztów wdrożenia i utrzymania.