Dynatrace – Opis Systemu

Dynatrace to system którego zadaniem jest zarządzanie wydajnością aplikacji ale też jego celem jest zapewnienie optymalnego jej działania. W najnowszej generacji systemu znaleźć można połączenie zarządzania i monitorowania zachowań użytkowników z zarządzaniem transakcjami biznesowymi.

Dostarcza on 5 głównych rozwiązań wspomagających zarządzanie aplikacjami a każde z tych rozwiązań opiera się na technologii PurePath.

Specyfikacja

User-experience management

Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość poznania szczegółów związanych z zachowaniami użytkowników, którzy korzystają z firmowych aplikacji on-line ale też możemy poznać wszystkie działania i obciążenia sprzętu a także realizowane transakcje. Ponadto rozwiązanie to analizuje wszystkie akcje na stronach WWW i w przeciwieństwie do innych podobnych aplikacji jest gotowy do wirtualizacji ale też wykorzystania chmury.

Business transaction management

Dzięki temu mamy możliwość pogrupowania przeprowadzanych transakcji według Klientów, przychodów, produktów itp. a więc możemy spokojnie skupić się na najważniejszych sprawach biznesowych. Dzięki temu zyskujemy system, który pomaga nam doskonale zarządzać transakcjami biznesowymi już zrealizowanymi ale i tymi, które dopiero na realizację oczekują.

Advanced monitoring

Umożliwia wgląd do aplikacji, wirtualnych maszyn ale też do systemu operacyjnego i wszystkich metryk sprzętowych. Wszystkie dostarczane dane są w 100% dokładne – nie znajdziesz tam danych uśrednionych, przykładowych czy też heurystyki. Dzięki uzyskiwaniu prawdziwych danych masz szansę na szybsze działanie i rozwiązywanie problemów.

Proactive performance management

Umożliwia skrócenie procesu produkcyjnego ale też poprawienie jakości. Wszystko to dzięki uwzględnieniu zarządzania jakością. W systemie wbudowane są możliwości związane z porównywaniem wersji czy też historia realizowanych buildów a więc każdy zespół projektowy ma możliwość zarządzania wydajnością.

Deepest diagnostics

Masz możliwość szybkiej diagnostyki problemów, o wiele szybszej niż proponują to inne systemy. Narzędzie dynatrace posiada zintegrowaną diagnostykę pamięci, automatyczną analizę ale też technologię PurePath – wszystko to pozwala użytkować szybko i łatwo system.